Pagaminta Lietuvoje

Startuoja vienintelis Lietuvoje talentų paramos portalas „Pagaminta LT“!

  • Startuoja vienintelis Lietuvoje talentų paramos portalas „Pagaminta LT“!

22

Gru 2015

0

Pradedant 2016-ius metus, sausio 1 dieną startuoja naujo formato Lietuvoje projektas „Pagaminta LT“. Šiandien pasirodęs internetinis puslapis skirtas aukoti talentams – naujovė Lietuvai, kurioje iki šiol buvo aukojama tik vargšams, seneliams, ligoniams, gyvūnams ir kt. VŠĮ „Pagaminta LT“ siūlo naują paramos metodą, skirtą formuoti atsakingą požiūrį į talentingą lietuvį, kuris nori ir gali garsinti Lietuvą savo gebėjimais. Šis internetinis puslapis – tarpininkas tarp talentų ir juos palaikančių žmonių

„Svetainėje talentingi jaunuoliai turės galimybę teikti kandidatūrą paramai gauti. Tuomet pagal tam tikrus kriterijus atrinkti kūrybiniai projektai bus patalpinti internetiniame puslapyje, kuriame visi puslapio lankytojai galės paprastai ir greitai paaukoti norimą sumą pasirinktam talentui“ – mintimis apie internetinės platformos veikimo principus dalinasi idėjos iniciatorius A. Nemunaitis.

„Pagaminta LT“ teigimu, pirmųjų talentų, kuriems jau renkamos piniginės lėšos, įkalbinėti nereikėjo, kadangi Jauni ir išskirtiniais gabumais pasižymintys jaunuoliai labai veržlūs, tačiau jų idėjas dažnai sustabdo finansinių resursų trūkumas.

„Kviečiame visus nelikti abejingais ir prisidėti prie vertybių formavimo šalyje remiant žavų ir talentingą jaunimą“ – ragino „Pagaminta LT“ komanda, kuri jau planuoja tolimesnius veiklos etapus ir nekantriai laukia pirmųjų rezultatų.